The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

ATOMIC

Nápad na založení skupiny Atomic dostal Noro (Josef Němec) během dlouhé cesty vlakem o prázdninách roku 1998. Brzy po založení už měla tato skupina tři stálé členy - Nora, Vet a Nashma. Noro chtěl následně jako kodera získat Black Sira a JK (Jaroslava Kubíka). O programování se nakonec staral ABBY (Vlasta Paušar). Společně vytvořili pár kousků zdrojových kódů, ale nakonec z nich žádné demo nevzniklo.

Na jedné z Votických párty se zůčastnili soutěže se svým obrázkem a hudbou. Na následující Apocalipse párty představili jeden "trochu šílený" modul s hláškami z videa natočeného Norem, společnou grafiku Nora a Vet. Skupinou následně prošel také Walki, který měl na starost různé věci kolem e-mailové komunikace, hardware a trochu 3D grafiku.

Skupina oficiálně nikdy nezanikla a Noro pod její hlavičkou prezentoval ještě pár svých výtvorů na párty ArtWay 2007. Oficiální ukončení prohlásil Noro oficiálně až v říjnu roku 2011.

Složení skupiny

PřezdívkaCivilní jménoFunkceMěstoRočník
Noro Němec Josef Zakladatel, hudba, grafika Mariánské Lázně 1976
noro thObčas přispíval články do diskamgu AmigaCS a časopisu Amiga Continued... Dodnes je pravidelným návštěvníkem mnoha Amiga akcí u nás, kde je zdrojem výborné zábavy a humoru. Dnes vede firmu Josef Němec - služby pro podnikání, která nabízí komplexní služby pro podnikatele, kteří začínají podnikat, případně pro fyzické osoby které chtějí začít podnikat.
Vet Tománková (Kailová) Věra Grafika, hudba Fryšták 1980
verka tomankova thPochází z malého moravského městečka Fryšták. Do roku 1999 bydlela na Moravě, kde sdílela Amigu 1200 se svým otcem. Pak se společně s Norem přestěhovala do Plzně, kde pracovala na jeho Amize. Po dvou letech (2001) se však rozešli a Vet se nevrátila zpět k rodičům, ale rozhodla se najít si byt v Plzni. Finančně na tom nebyla ideálně, proto se musela uskromnit a pořízení vlastního počítače nebyla zrovna první položka na seznamu věcí potřebných k životu. Tak se postupně z totálního závisláka na počítači a internetu, stal téměř poustevník. Když za čas zatoužila po nějaké té technice, tak si koupila digitální foťák a začala se ubírat trochu jiným směrem. V roce 2009 se přestěhovala z Plzně do žatce. Na čas strávený s Amigou velice ráda vzpomíná.

K počítačům se dostala už jako malé dítě, když jim rodiče koupili na hraní Didaktik Gama. Následovaly dvě ZX Spectra a jedno PC 286. První Amiga co viděla, byla Amiga 500, kterou měl její strejda. A tak jim otec koupil Amigu 1000, u které ale po čase odešla disketa s KickStartem a bylo po zábavě. Strýc jim nakonec věnoval svou Amigu 500, která jim sloužila další dva roky. Po tom si našetřili na vlastní Amigu 1200.

Dnes je jejím největším koníčkem fotografování. Od fotografování krajinek a českých památek se dostala až k fotografování lidí, jejich portrétů, aktů i svateb.
Nashm Hyánek František ml. 3D grafika Holešov -
emptyInformace nejsou k dispozici.
Abby Paušar Vlastimil Coder Mariánské Lázně 1971
pausar vlasta thInformace nejsou k dispozici.

You have no rights to post comments

Online bookmaker Romenia bet365