The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

INSANITY

Skupina Insanity vznikla v podstatě až při tvorbě 3D hry Testament I. Během tvorby této hry skupina vytvořila své první demo nazvané Graveyard, s kterým vyhráli soutěž na Workshopu. Jednalo se o unikátní demo, jelikož obsahovalo spoustu prvků tehdejších zahraničních dem - morphing, stínované a texturované 3D objekty, deformace textur apd... Demo bylo vytvořeno u příležitosti uvedení nové LP desky jejich kultovní kapely King Diamond nazvané „The Graveyard“.

Tvorbě hry Testament předcházela snaha FiDa přeportovat hru Wolfstein pro Amigu. Bylo to přesně v době, kdy se začaly objevovat první pokusy o vytvoření 3D her na Amize. V pozdější době skupina pracovala na revoluční české 3D hře nazvané Enforce. Tu bohužel nikdy nedokončili (byly uvolněny pouze dvě demoverze), ale základ tohoto enginu později použili při tvorbě PC hry Shade: Hněv Andělů.

Přibližně v roce 1998 došlo u skupiny k postupnému útlumu tvorby pro Amigu a postupnému přechodu jejích členů na PC platformu. K oficiálnímu zániku skupiny nikdy nedošlo. FiDo dal dohromady několik lidí s kterými v minulosti na Amize spolupracoval na různých projektech, použil engine hry Enforce, upraveil jej pro PC a začal zkoušet štěstí na PC platformě.

Postupem času se našli tolik potřební investoři a FiDo společně s Dixiem založili firmu Black Element Software.

You have no rights to post comments

Online bookmaker Romenia bet365