The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

MAGIC BIRDS

Sourozenecká skupina, kterou tvořil Vladimír a Pavel Čížkovi. V roce 1993 ukončili kvůli škole veškeré práce na své hře Brainstorm a nakonec nebyla nikdy dokončena. Spolupráce na zvuku ke hře se skupinou HMC nedopadla moc dobře, nicméně o hru údajně projevily zájem i některé zahraniční firmy.

V roce 1998 pracovali na hře Desolate World, kterou měla dokonce vydat známa firma Vulcan. Desolate World měl být návrat ke klasice. Byla to vlastně pocta jedné z nejlepších her - Gods od Bitmap Brothers. Ovšem doba vydání už byla těžká a vydavatelství řešilo zapeklitou otázku. Zaujme vůbec spotřebitele? Sice kvalitní hra, které stačí ECS Amiga s 1MB paměti a běhá pouze ve dvaatřiceti barvách? Právě kvůli tomu vydavatelství s vydáním váhalo. Problém byl v tom, že lidé přestávali kupovat dokonce i nejnovější výborné hry pro tehdejší high-end Amigy! Navíc už to byla doba, kdy i na Amize už propuklo 3D šílenství a lidé od platformy ve velkém odcházeli.

Desolate World buď něměla vyjít vůbec (pokud by nebyla dokončena dostatečně rychle), nebo by byla uvedena pouze jako budgetový titul za 9.99 liber. A jak se nakonec ukázalo, nakonec nevyšla vůbec.

Složení skupiny

PřezdívkaCivilní jménoFunkceMěstoRočník
LunChie Čížek Vladimír Coder Valašské Meziříčí 1973
lunchie thJeho prvním počítačem byla Amiga 500, kterou měl v úplných začátcích připojenou na černobílou televizi (hrozný obraz) a když doma nikdo nebyl, pouštěl si jí tajně na televizi barevné. To vše do doby než si pořídil monitor Philips 8833-II.

K programování se dostal na střední škole v KickPascalu, protože Pascal byl to, co se do nich pokoušeli hustit ve škole u IQ151. A pak se nějakým omylem dostal k jakési příšerné dokumentaci operačního systému Amigy (OS 1.3), a tak to zkoušel právě v rámci již výše zmíněného programování v Pascalu. Prvním větším výtvorem byl program Grafy, který pro uživatelem zadanou funkci jedné či dvou proměnných kreslil 2D a 3D grafy, vše bylo ovládáno pomocí menu a myši a pracovalo to v Hires a úžasných 16 barvách.

Postupem času poznal GFABasic, pak Céčko, časem C++, assembler MC680x0 (i když ten používal jen v krajních situacích) a na stará kolena se musel naučit i Fortran nebo Basic pod EPOC (operační systém počítačů Psion). Postupem času vyzkoušel hodně programovacích jazyků. Jak už je psáno výše, začínal s Pascalem, mezitím poznal GFABasic, pak Céčko, časem C++, assembler MC680x0 (i když ten používal jen v krajních situacích) a na stará kolena se musel naučit i Fortranu či Basicu pod EPOC (operační systém počítačů Psion). Krátkodobá setkání s jazyky jako Prolog či Lisp se asi počítat nedají, protože v těch nikdy nic pořádného nevytvořil. Osobně však preferuje C, i když v některých situacích se uchyluje k C++, protože je pro některé účely vhodnější. Po dokončení vysoké školy odešel do U.S.A. Dnes žije v Seatle, stát San Francisco (USA).
Pic Čížek Pavel Grafika Valašské Meziříčí 1976
cizek pavel thDnes žije v Brně a pracuje u firmy 2K Czech (dříve Illusion Softworks), byl hlavním grafikem pro hru Mafia, v současnosti pracuje jako "lead city artist" na hře Mafia 2.

You have no rights to post comments

Online bookmaker Romenia bet365