The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

SAURIA

Skupinu Sauria založili v roce 1991 Triox (Daniel Jedlička) a Spider (Jan Gřešek). Postupem času se k této skupině připojil ještě coder SvoPeX (Petr Svoboda), který naprogramoval dentro (z dnešního pohledu spíš intro) SINE. Kódu pro další dema bylo dost, ale nakonec je nikdy nespojili dohromady.

Skupina Sauria ukončila činnost přibližně v roce 1993, kdy Trixie přešel do skupiny Vectors. Důvodem bylo hlavně to, že SvoPeX pocházel z Karlových Varů a Triox z Opavy. Komunikace klasickou poštou byla totiž velice pomalá a jeden dopis týdně k udržení skupiny nestačil.

Nakonec se ještě pokusili v koprodukci se skupinou Vectors vytvořit musicdisk Collaborations, který ale nakonec nebyl dokončen.

Dodnes zůstali v osobním kontaktu pouze Trixie (Daniel Jedlička) a Spider (Jan Gřešek), kteří kromě svého oficiálního zaměstnání společně spustili neziskový projekt, kterým je nakladatelství Perplex sídlící v Opavě. Knížkám se tak věnují jen pro radost a pocit naplnění.

Složení skupiny

PřezdívkaCivilní jménoFunkceMěstoRočník
Fido Filous Jiří Hudba Kolín -
emptyInformace nejsou k dispozici.
Trixie (Triox) Jedlička Daniel Hudba Opava -
trixie thNa scénu vstoupil v roce 1992 jako zakladatel skupiny Sauria a jako přispěvovatel do diskmagu GURU. V lednu 1993 přestoupil k Vectors, kteří zrovna scháněli náhradu za svého muzikanta MR., který přešel na Atari ST. Jeho původní přezdívka byla Triox, tu si však v roce 1994 změnil na Trixie. Důvodem bylo časté komolení jeho přezdívky paní Petkovovou (matkou Jofy a Human Factora), která si nemohla ani za nic zapamatovat jeho přezdívku a stále mu říkala Trixie. To mu pak už zůstalo. Dnes žije v Brně, kde externě pracuje pro brněnskou jazykovku.
Spider Gřešek Jan Grafika Opava 1975
spider thJako jediný ze skupiny nikdy nevlastnil svojí Amigu. Pro Saurii pracoval tak, že vždy naskicoval návrh a ten pak pixeloval na Trixieho Amize v v DPaintu. Dodnes spolupracuje s Trixiem, pro kterého tvoží veškerou grafiku pro nakladatelství.

V součastnosti bydlí v Brně kde pracuje pro firmy PeckaDesign a nakladatelství Perplex. Věnuje se hlavně webové grafice, úpravě tiskovin a knižní sazbě.
SvoPeX Svoboda Petr Coder Karlovy Vary 1973
swopex thK počítačům se dostal díky svému otci, který stavěl počítal na základě Z80. Jako většina ostatních ale začínal na ZX Spectrum, ale když viděl na jednom počítačovém táboře Amigu, musel si jí pořídit. Jelikož se zajímal o programování, začal si s Amigou hrát a různě experimentovat. Po maturitě narazil v nějakém Amiga časopise na inzerát Trioxe (Trixieho), který hledal programátora do skupiny. Na inzerát odpověděl a tak společně začali psát různé věci, až to dotáhli k intru SINE(které osobně považuje také za nejlepší). Po odchodu Trioxe do skupiny Vectors se začal rozhodovat mezi PC a Amigou. Původně chtěl Amigu 1200, ale nakonec vyhrálo PC. Důvodem bylo hlavně zaměstnání a koupit oba počítače si nemohl dovolit. Amigu si však občas zapne formou emulace i dnes.

Na své působení na scéně dnes vzpomíná jako na zábavnou dobu, kdy ještě nemusel pracovat jenom pro peníze. Jeho práce na scéně však ovlivnilo i jeho následující zaměstnání, jelikož dnes pracuje v Praze, kde se živí programováním softwaru pro smartphony (aktuálně pro platformy Windows Mobile a Symbian). Mezi programy, které vytvořil patří software pro PDA, které se používá v jídelních vozech firmy JLV. Pokud se tak půjdete najíst do nějakého jídelního vozu, dostanete účtenku z jeho programu ;-)

Dále se jedná např. o produkt Sunnysoft Backup Manager od Sunnysoftu nebo aktuálně jeho poslední produkt HiddenSMS, firmy Kandox s.r.o.

You have no rights to post comments

Online bookmaker Romenia bet365