The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

SMS

Skupina SMS se nakonec přejmenovala na DreamTek, Morpheus se přejmenoval na M.O.R.a, a tak si Mark taky změnil přezdívku na PiosOne, aby všichni viděli, že na to má.

Složení skupiny

PřezdívkaCivilní jménoFunkceMěstoRočník
Stax Hrachovina Jiří Coder - -
emptyInformace nejsou k dispozici.
Mark (PiosOne) Šedivý Marek Grafika Orlová -
emptyPoprvé se s počítačem setkal asi v 5. třídě na výstavě Zenit, kde chodil po škole hrát River Raid. Jeho prvním počítačem byl Commodore 64-II a později Amiga 500. Tu nakonec nahradila Amiga 1200 v toweru, Blizzard 1240/40MHz, 16MB RAM, SCSI kit, CD-RW mechanika Yamaha 4260, CDROM Toshiba, disk WD 3.1GB, HD disketová mechanika, interní scandoubler, Fast ATA a 15" monitor.

Jeho působení na scéně se začalo psát ve skupině SMS pod přezdívkou Mark, ale to bylo dost prvoplánové (podle jména), takže si jí nakonec změnil na PiosOne. Stalo se tak díky Mamediím, kde při registraci měl zadat nick a jako heslo si zvolil "piosone". To proto, protože někde na internetu četl o novém systému pOS, kterému říkal "pios". Jenže "pios" se mu zdálo na heslo moc krátké, tak tam přidal "one". Jenže v náhlém pomatení mysli zaměnil nick za heslo. A jelikož nicku "Mark" se chtěl již delší dobu zbavit, tak si ponechal původní heslo a nick PiosOne.
Morpheus (M.O.R.) - Grafika, hudba - -
emptyInformace nejsou k dispozici.

You have no rights to post comments

Online bookmaker Romenia bet365