STUDIO STYLE

Slovenská skupina Studio Style měla velice krátké trvání, jelikož v roce 1994 jí Mr.DC přejmenoval na Prodigy a svou přezdívku na Buddle.

Složení skupiny

PřezdívkaCivilní jménoFunkceMěstoRočník
MR.DC Csibrei Roland Coder Dunajská Streda, SK 1976
csibrei roland thNarodil se v roce 1976. S počítači se poprvé setkal ve svých sedmi letech (1983), kdy se ještě na základní dostal k PMD-85. V roce 1991 - 1992 mu na jeho vyslovenou žádost koupili rodiče v Tuzexu první Amigu 500. Tu o několik let později vyměnil za Amigu 1200.

K Amiga scéně se dostal někdy v průběhu roku 1994, prostřednictvím diskmagů. Následující čtyři roky fungoval jako coder skupiny a dnes považuje vše co vytvořil za dokonalé :)

Scénu opustil v průběhu let 1997 - 1998, kdy se mu bohužel pokazila jeho Amiga 1200 a neměl jí už kdo opravit. Na své působení na scéně dnes však vzpomíná jako na své nejlepší programátorské časy. Není možné říct, že by jeho dnešní povolání programátora ovlivnilo převážně působení na scéně, jelikož programováním se zabývá od svého dětství až dodnes. Dnes pracuje jako profesionální programátor. Amigu si dnes jen zřídka pustí formou emulace.

You have no rights to post comments

Pokud chcete pomoci doplnit jakékoli informace související s tímto webem, ať už jde o moduly, grafiku, dema atd...,
tak mne kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Kabara Jaroslav