The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

YXES

Vytvořili nějaké hry a menší programy, jedním z nich byl Sokoban, který se dal i programovat. Byl určený pro více hráčů a spoustu dalších funkcí. Pak nějaký databázový software, apod.

Složení skupiny

PřezdívkaCivilní jménoFunkceMěstoRočník
CheeseGuy Novotný Viktor Hudba Nový Bor 1977
novotny viktor thV podstatě tvořil hlavně pro skupinu Division s kterou spolupracoval už na demu Morbid Visions. V něm se objevila i jeho hudba Resetkani. O rok později obsadil na stejné soutěži 2. místo a do třetice pak dokonce vyhrál, když již měl vlastní sampler a nahrál krátkou kytarovou sekvenci na španělu a vlastní vokál a splodil s tím takovou nic moc píseň. Ale živá kytara prostě zněla dobře :-).

Následně spolupracoval ještě s jedním kolegou (snad Spitfirem) na tvorbě musicdisku, kde oba měli oba tak 3 - 4 songy. Na zakázku následně tvořit ještě modul pro jakousi českou adventuru, kde se část odehrávala v pyramidě. Autorům poslal první nedokončenou verzi, která se ve hře nakonec objevila a z autora projektu jen náhodou na Resetkání vymámil alespoň jednu kopii hry. Různých modulů měl kolem stovky, většina stála za starou belu, bylo to takové zkoušení možností, studentské projekty. Pak mu Amiga umřela a bylo po srandě.

Dnes šéfuje nejlepšímu šachovému klubu v ČR a od té doby se i naučil celkem obstojně hrát na kytaru, tedy hudebně zcela nezakrněl:-).
Axel Novotný Libor Grafika Nový Bor 1976
novotny libor thStarší bratr CheeseGuye. Původně kreslil na A500, o něco později přešel na A1200.
Tomasoft Müller Tomáš Coder - -
emptyHlavní programátor skupiny, který dokázal výborně programovat v assembleru.
- Pejša Ondřej - Nový Bor 1974
emptyPozději si založil vlastní firmu CL-NET s.r.o., která poskytovala internetové připojení na Českolipsku. Tuto firmu nakonec prodal firmě RIO Media a.s. V současné době stále podniká v několika IT firmách na Českolipsku.

You have no rights to post comments

Online bookmaker Romenia bet365