The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

1995 - Resetkání - jaro

Informace

Informace

Datum konání: 28. ledna 1995
Místo konání: Brno
Vstupné: 15,- Kč na osobu
30,- Kč za pronajatý stůl
Pořadatel: HMC, Vectors

28. ledna se v Brně opět konalo setkání všech příznivců počítačů Amiga. Účast byla nad očekávání organizátorů hojná a kopírovalo se o sto šest. Jak už je několik let zvykem, osazenstvo se rozdělilo na tři části, tedy přesněji čtyři. První tvořili ti, kteří cítili neovladatelnou potřebu nakopírovat si, i přes zákazy viditelně vyvěšené po stěnách, vše, co jen lze. Dokonce i čisté diskety do zásoby. Druhá skupina se usadila v malém sále a připravovala se na další legendární soutěž grafiků, hudebníků a demomakerů. Příspěvky se nám začaly scházet, zmatek a chaos zavládl nad krajinou. Schylovalo se k nejhoršímu. Třetí skupina poletovala mezi oběma sály a nestačila se divit. Čtvrtá operační skupina tvořená Jofa/Vectors a P.Linoe/HMC obsadila místní bufet a oddávala se zcela jiným radovánkám, než by kohokoli za rohem mohlo napadnout.

Soutěž započala okolo poledne. Posluchači a pozorovatelé měli šanci obodovat uvedené práce 0 - 5 hvězdičkami. Podle mého subjektivního hodnocení měla grafická část celkem standardní úroveň minulých let, nejhezčí byly asi obrázky od kluků z Pterodon Software (PC) a od Froggera.

Hudební část zaznamenala silný úpadek oproti letům minulým. Vzpomenu-li, že Trixie/Vectors zhodnotil minulou hudební soutěž konanou na podzim slovy, která by neprošla cenzurou Chipu, musím jen konstatovat, že tentokrát by asi nepřežil. Jediné hodnotné moduly byly 9.  a 14. v pořadí. Co se týče původnosti samplů užitých ve skladbách, dalo by se říci, že konala-li by se jejich dražba, hudebníci z Finska, Anglie a ostatních softwarově vyspělých států by nám rychle naplnili pokladnu.

V demosoutěži byl nominován jediný příspěvek, který na mé A500 nefungoval i při nejbestiálnějším odstranění externích mechanik a všech rezidentních programů z CHIP  RAM, a na zapůjčené A1200 vyrobil po chvíli červené Guru (chvíli nato byla donána opravená verze). Chtěli jste to, máte to mít! Nezbývá než popřát budoucím týmům do další tvůrčí práce mnoho zdaru a doufat, že se najde nějaký bloud, který zorganizuje příští soutěž a bude se snad konečně na co dívat.

You have no rights to post comments

Online bookmaker Romenia bet365