The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

2002 - Syndeecate Apocalypse 2002

Informace

Datum konání: -
Místo konání: Brandýs nad Labem
Vstupné: -
Pořadatel: Horizontal Lamerz
Archiv: https://files.scene.org/browse/parties/2002/syndeecate_apocalypse02/

Akci Apocalypse 2k2 organizovala skupina Horizontal Lamerz. Po předchozím ročníku, kdy organizátoři dopláceli za pronájem prostor ze svého kvůli nedostatečnému počtu lidí, to už vypadalo, že další ročník se neuskuteční. Naštěstí však přišel TDM s návrhem, aby došlo ke sjednocení s akcí Syndeecate. Akce by tak již nebyla zaměřena pouze na Amiga platformu, ale jednalo by se o multiplatformní akci. Akce se tak přejmenovala na Syndeecate Apocalypse, aby bylo jasné, že se jedná o fúzovanou akci a akce se zůčastnili i lidé, kteří jezdili na Apocalypse. Výsledek však nebyl ani zhola takový, jaký organizátoři čekali.

Organizátoři však díky špatnému navigování dorazili na místo dvě hodiny po oficiálním začátku akce a tak začali rychle zapojovat počítače. Přesněji se jednalo o tři Amigy, ZX Spectrum a projektor. Čas ubíhal velice rychle a proto se oficiální začátek akce konal až v osm hodin večer.

Jako první proběhla otevírací ceremonie, kterou byla prezentace ve Scale podbarvená zajímavou melodií od Chemical Brothers. Následovalo několik málo informací od organizátorů, kteří následně pustili pár dem a zábava mohla začít.

Většina návštěvníků byli z 99.9% PCčkáři, kteří však se zájmem sledovali dema na ZX Spectru, které pouštěl TDM. Po ZX Spectru následovala Amiga 500 na kterém se spouštěla některá stará dema. Všichni brzy pochopili, že TDM hodlá představit počítače od nejstarších po nejnovější a to se také nakonec stalo. Po prezentaci dem na A500 dostal slovo Láhve!, který pouštěl své oblíbené dema.

Pátek uběhl jako voda a všichni se už těšili na to, až se začne v sobotu dopoledne sál plnit návštěvníky. Bohužel, už když organizátoři kolem desáté ráno pustili zbytek AGA dem a TDM se těšil na PPC dema, začali si (ač neradi) přiznávat, že to s tím počtem lidí nebude zas tak horké. V sobotu dorazilo jen několik lidí. A to i přes dostatečnou reklamu a příslib návštěvy i zahraničních hostů... ale kde nikdo tu nikdo. Důvodem nejspíše byly povodně, které propukly jen pár dní před začátkem akce. V neděli tak už nebylo na co čekat a organizátoři začali balit. Sečetli se hlasovací lístky a vyrazili domů.

You have no rights to post comments

Online bookmaker Romenia bet365