The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

1998 - EASTern Party

Informace

Informace

Datum konání: 15. - 17. května 1998
Místo konání: Horská chata Tesák, Bystřice pod Hoštýnem
Vstupné: 60,- Kč za osobu a noc
Pořadatel: Jaromír Kubík

Akce pořádaná Jaromírem Kubíkem jako sraz všech tehdejších amigistů. Konala se ve dnech 15. - 17.5.1998 v luxusní horské chatě Tesák (střední Morava, u Bystřice pod Hoštýnem v okrese Kroměříž).

V pátek podvěčer probíhalo ubytování a instalace počítačů, odjezd z akce byl plánován individuálně na neděli. Na chatě byly amigistům k dispozici dvě barevné a asi osm černobílých televizí. Akce neměla stanovený žádný pevný program, jelikož přednost byla dána individuálnímu programu a zábavě. Cena ubytování na jednu osobu a noc byla stanovena na příměřených 60,- Kč.

Akce se konala již v době, kdy se již nekonalo legendární Resetkání a kdy se z Amiga Workshopu stala VideoComputer WorkShop, kde se začali scházet PCčkáři. Původní datum akce bylo stanoveno na velikonoce 1998, ale v tomto termínu již byla chata obsazena a proto došlo k přesunutí na nový termín.

Na akci se nakonec objevila taková jména jako AGASlayer, Tomáš Hlušička (Dreamtek), Pavel Štěpán (diskmag ECHO), Joe & JayTee (Excalibur, AR), kompletní Abort, FiDo & Dixie (Insanity), Radek Macháček (kEdAR), Troda & Andry (Pegas), Rosťa Štěnička (Rostsoft), Radek Grónský (Discovery), Olda Vosyka (Data Amiga Klub), komplet Vertical Syndicate, Sante (Magic Owls), Black sir Petr Hireš, Miloš & Radim Demelovi (ATO), Radioactive Software (Havířov) atd... Celkově asi přes 30 lidí.

A kdo se akce zůčastnil? Já ;-), FiDo The big coder, Shamanůf AbOrT, Lameros  od verticálu, sANTE/mAGIC oWLS, DreamTekové, přijel se podívat i Ivo Janáček, AGASlayerové (díky nim bude reportáž z naší party v polském časopise Amiga Magazin), Black Sir, lokalizační mág Víťas Šindelář, Jarda Novosad se svým novým časákem, Dan Smolka a ještě spousta dalších lidí, na které si už momentálně nevzpomínám...

Co se týče likvidace PC, tak ta jaksi neproběhla, neboť ShAmAn nepřivezl PeCe, ale pouze jeden harddisk, s nímž se v neděli házelo do kontejneru. Byl to takový nový druh soutěže. Tuším, že ho vymyslel někdo z Abortu.

You have no rights to post comments

Online bookmaker Romenia bet365