The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

Amiga Positive

Napsal Prober on .

Amiga Positive Team vydal první číslo diskmagu Amiga Positive v prosinci 1997. Společně jej tvořil Bolda (Lubor Sláma) a jeho kamarád E.N.I.F. (Přemek Fára). Později přibyli dva noví redaktoři - BAD (David Třeška) a JIP (Jirka Plaček).

Hlavní rozdíl oproti ostatním diskmagům byl znatelný hned na první pohled a to díky tomu, že nepoužíval žádný vlastní engine na prohlížení textů a obrázků. Celý diskmag bylo možné zobrazit pomocí jakéhokoliv internetového prohlížeče, protože vše bylo vytvořeno ve formě HTML stránek. Autory doporučovaná minimální konfigurace byla trocha FAST RAM, pár datatypů, obrazovkový mód s alespoň 64 barvami a jako prohlížeč AWEB (ten kvůli ARexxovým skriptům).

Po obsahové stránce v něm naleznete úvodník, recenze hardwaru a pravidelné přiblížení AMINET CD. Co se týče softwaru, spolu s různými vylepšeními Workbenche (utility, patche, apod.) je popsán prakticky jakýkoliv jiný software. Pro fanoušky hudby a grafiky se v něm nachází rubrika Gfx a Muzika, kde je možné najít recenze na programy určené právě pro ně. Nezapomíná se ani na grafická dema a samozřejmě i herní maniaci si přijdou na své, pro ně je připravena rubrika „Šílenství pařby“. Ochuzeni nejsou ani programátoři, kteří se snaží něco stvořit v AmigaE, BlitzBasicu nebo dokonce v assembleru.

Redakce

Redakce

PřezdívkaCivilní jménoFunkceMěstoRočník
Bolda Sláma Lubor Coder, grafika Bystřice 1975
bolda thSvojí přezdívku získal tak, že při tvorbě prvního čísla diskmagu Amiga Positive v listopadu 1997 se potřeboval nějak označit na konci prvního textu, který pro něj vytvořil (úvodník). A tak ho napadlo napsat BOLDA. ENIF tvrdil, že je to zkratka z Boldrick, ale proč ho napadlo zkracovat zrovna tohle anglosaský slovo, to už vážně sám neví.
BAD Třeška David Editor Praha -
bad thInformace nejsou k dispozici.
E.N.I.F. Fára Přemysl Editor Heřmaničky -
emptyJeho přezdívka vznikla v době, kdy společně s Boldou zakládali Amiga Positive. Tahdy se vyskytla potřeba vystupovat pod nějakou přezdívkou. Prostě a jednoduše jen pro zachování stylu. Přemýšlel o tom pár dní a napadlo ho podivat se do svého hvězdného atlasu a vybrat si jméno nějaké hvězdy. Hledal a hledal, až našel hvězdu ENIF v souhvězdí PEGASUS. Bylo to kratké, dalo se to dobře vyslovovat a tak do toho šel. Chvíli se psal E.N.I.F., ale to ho nakonec omrzelo.
JIP Plaček Jiří Editor Votice 1968
placek jiri thJiří Plaček měl v letech 1998 a 1999 na svědomí hlavně organizaci dnes již legendárních akcí ve Voticích. Dnes vlastní ve Voticích firmu Cyber Studio, které se zaměřuje na ozvučení a osvětlení akcí, pronájem zvukové a osvětlovací techniky a servis počítačů.

You have no rights to post comments

Online bookmaker Romenia bet365